top of page
New Concept Web sitesi banners_ 980 X 443px)-11.png

Merhaba! "Yeni bir Ben" Kişisel Gelişim Yolculuğuna Hoş Geldiniz!

12 haftalık bir maceraya atılmaya, değişmeye, hep o hayalini kurduğunuz versiyonunuza adım atmaya artık hazırım diyorsanız doğru yere geldiniz.

Bu workshop, kişisel gelişim öğretileri ve hipnozun muhteşem dönüştürücü gücünü bir araya getiriyor. Böylece yeni versiyonunuza hem bilincinizin hem de bilinç altınızın gücünü kullanarak taşınıyorsuz. Bilinçaltı çalışmalarımızda kendinize verdiğiniz değeri artırmaya, başarıya ve motivasyonunuzu artırarak hedeflerinize doğru aksiyonlar almaya odaklanacağız. Workshop boyunca kişisel gelişim öğretilerinin yanı sıra günlük hayatınızda kullanabileceğiniz pratik uygulamalar egzersizler ve meditasyonlar öğreneceksiniz. Artık finansal hedefleriniz, ilişkileriniz, işiniz, sağlığınız ve fitness hedefleriniz için bilinçli adımlar atma zamanı geldi!

 

12 haftalık programımız boyunca : başarı, bolluk bereket para, sağlık, ilişkiler, aşk, hayat amacı, frekanslar, enerji, mutluluk, rutinler, değerlilik, iş hayatı,  ilişkilerimizde sınırlarımızı belirleme, etkili iletişim gibi hayatımızı yönlendiren bir çok alana değineceğiz. ​

"Yeni bir Ben" sadece bir kurs değil, aynı zamanda içsel bir keşif yolculuğudur. Bu dönüştürücü maceraya katılın ve 2024'ü büyüme, tatmin ve başarı yılı yapın!

Bonus-1: Kendinize verdiğiniz değeri artırmanızı sağlayacak, hedeflerinize doğru adım atmanız, aksiyonlar almanız için sizi motive edecek, genel mutluluğunuzu frekansınızı artıracak bir hipnotik ses kaydı.

Bonus-2: Aslı İpek ile 1 saat ücretsiz özel koçluk oturumu.

Program Detayları:

  • Haftalık Zoom toplantıları Çarşamba günleri, saat 21:00 TR saatiyle / 19:00 CET

  • Toplantı Süresi: Haftada 1 saat, 12 hafta boyunca

  • Başlangıç Tarihi: 6 Mart 2024

Not: Ödeme seçenekleri için lütfen info@asliipek.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Başlangıç Tarihi

6 Mart 2024 / 21:00

Katılım Ücreti:

 300 € / 9.000 TL

  • Started Mar 6

    300 euros

    Loading availability...

bottom of page