top of page
3.png

Program ile ilgili Detaylar:

Gençler/Öğrenciler için dizayn edilmiş kişisel gelişim workshopuna hoşgeldiniz. Bu workshop, kişisel gelişim öğretileri ve hipnozun muhteşem dönüştürücü gücünü bir araya getiriyor. Böylece hem bilincimizin hem de bilinç altımızın gücünü kullanarak ilerliyoruz. Bilinçaltı çalışmalarımızda katılımcıların kendilerine verdikleri değeri, özgüvenlerini, mutluluk seviyelerini artırmaya, odaklanmaya, motivasyonlu, verimli çalışmaya, ve tabiki başarıya odaklanacağız.

Workshop boyunca kişisel gelişim öğretilerinin yanı sıra günlük hayatta kullanabilecek enerjinizi yükseltecek, ilişkilerinizi dönüştürecek, korku kaygı ve endişelerinizi yönetecek pratik uygulamalar egzersizler ve meditasyonlar öğreneceksiniz. 

 

12 haftalık programımız boyunca : başarının formulü, kaygı ve korkuları yönetme, zorbalık ile başetme, özgüven özsaygı çalışmaları, mutluluk ve hayattan tatmin, çekim yasası, karar verme sanatı, etkili iletişim kurma, ilişkiler, para bolluk bereket kavramları gibi bir çok konuya değineceğiz. 

Bonus-1: Zihninizi ​kendinize verdiğiniz değeri, özgüveninizi, mutluluk seviyenizi, enerjinizi artırmaya, odaklanmaya, motivasyonlu, verimli çalışmaya, ve tabiki başarıya programlayacak bir hipnotik ses kaydı. 

Bonus-2: Aslı İpek ile 1 saat ücretsiz özel koçluk oturumu.

Program Detayları:

  • Haftalık Zoom toplantıları Salı günleri, saat 20:00 TR saatiyle / 18:00 CET

  • Toplantı Süresi: Haftada 1 saat, 12 hafta boyunca

  • Başlangıç Tarihi: 5 Mart 2024

Not: Ödeme seçenekleri için lütfen info@asliipek.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Yaş Aralığı:

Bu çalışma yalnızca yaşları 13 ile 21 arasında olan gençler içindir.

Başlangıç Tarihi

05 Mart 2024 / 20:00

Katılım Ücreti:

200 Euro / 6.000 TL

bottom of page