top of page
New Concept Web sitesi banners_ 980 X 443px)-7.png

12 Haftalık bir kişisel gelişim yolculuğuna hazır mısınız? 

Bir iliski mi yaratmak istiyorsunuz?  veya Basari mi? Veya para yaratmayi ögrenip, bolluk bereket bilinci ile mi yasamak istiyorsunuz? Kilo vermek veya daha saglikli ve fit versiyonunuza gecmek mi istiyorsunuz? 

 

Hedeflerinize doğru 12 hafta boyunca birlikte yürüyeceğimiz, bilinçli yaratımın nasıl yapıldığını öğreneceğiniz, haftalık ödevlerinizin, küçük küçük görevlerinizin olacağı, egzersizler ve çeşitli meditasyonlarla süslenmiş, cebinize koyup hayat boyu kullanacağınız yaratım yöntemleri öğreneceğiniz, sizi bir sonraki versiyonunuza taşımayı hedefleyen bir yolculuk.

Öncelikle etkin hedef koymayı öğrenip, daha sonra bu hedeflere dogru adım adım birlikte yürüyeceğiz. Birden fazla hedef koyabilirsiniz. Haftalik ödevleriniz olacak. Güc gruplariniz ve paylasimlarinizi yapabileceğiniz kapali bir facebook grubumuz olacak. Her hafta konu anlatımları ve birebir koçluklar olacak. 

Program:

12 Hafta boyunca, haftada 1 defa Zoom üzerinden buluşuyoruz

Pazartesi günleri Türkiye saatiyle 20:30-21:30 arasında beraberiz

Workshop icinde birebir kocluklar yapacagiz. Birebir kocluklar grup icinde secilen veya gönüllü olan kişilere yapilacaktir. 

Bonus:

Bilinçaltı çalışmaları ve hipnotik ses kayıtları/meditasyonlar.

Grubun genel ihtiyac ve taleplerine gore belirlenecek 2 farklı konuda grup bilinçaltı çalışmaları ve yine gruba özel hazırlanacak 2 hipnotik meditasyon ses kaydı katılımcılara ücretsiz olarak hediye edilecektir. 

Başlangıç Tarihi

03 Mayıs 2022 / 20:00

Katılım Ücreti:

188 € / 3.950 TL

bottom of page